Quzen Masa Takımı

Quzen Masa Takımı; Makam Masası, Etajer, Sehpa ve Dolabıyla 4 parçadan oluşmaktadır.

Quzen Oturma Grubu Takımı; Tek kişilik koltuk, iki kişilik koltuk, üç kişilik koltuk modelleri bulunmaktadır.

Quzen Makam Koltuğu; Makam Koltuğu, Toplantı Koltuğu, Misafir Koltuğu

Masa Özellikleri; 48mm kalınlığında masa tablası. 220 x 100 x 75 cm ölçülerinde. Sağ ve sol taraflarında birer kilitli çekmece ve dolap bulunmaktadır. çekmece rayları frenli diye tabir edilen çekmecenin çarpmasını engelleyen yavaşlatıcı sisteme sahiptir. Masa sağ ve sol yan ve ön kenarları ve masa ön kısmı özel el işçiliği kapitoneli üst kalite 1. sınıf suni deri kaplıdır. Masa da 1. sınıf melamin kaplı yonga levha kullanılmıştır.

Konsol (Dolap) Özellikleri; Masayla aynı kalınlıkta mm üst tabla 220 x 45 x 90cm ölçülerinde. Kenar kapakları masa kenarları gibi özel el işçiliği kapitoneli üst kalite 1. sınıf suni deri kaplıdır. Konsol dolapta da 1. sınıf melamin kaplı yonga levha kullanılmıştır.

Etajer Özellikleri; Masayla aynı kalınlıkta 48 mm üst tabla 90 x 50 x 75 cm ölçülerinde. Tek kapaklı olup kenarları masa kenarları gibi özel el işçiliği kapitoneli üst kalite 1. sınıf suni deri kaplıdır. Etajer de 1. sınıf melamin kaplı yonga levha kullanılmıştır.

Sehpa Özellikleri; Masayla aynı kalınlıkta 48 mm üst tabla 70 x 50 x 45 cm ölçülerinde. Alt kısmında gazetelik olup kenarları masa kenarları gibi özel el işçiliği kapitoneli üst kalite 1. sınıf suni deri kaplıdır. Sehpa da 1. sınıf melamin kaplı yonga levha kullanılmıştır.

Quzen Oturma Grubu Tek Kişilik Koltuk Özellikleri; Koltuk kenarlarında ve arka kısmında el işçiliği kapitone uygulanmıştır. 75 x 88 x 95 cm ölçülerinde koltuk oturum ve sırt yaslama kısmında masayla aynı üst kalite 1. sınıf suni deri kaplıdır. Koltukta da 1. sınıf melamin kaplı yonga levha kullanılmıştır.

Quzen Oturma Grubu İki Kişilik Koltuk Özellikleri; Koltuk kenarlarındave arka kısmında el işçiliği kapitone uygulanmıştır. 75 x 88 x 160 cm ölçülerinde koltuk oturum ve sırt yaslama kısmında masayla aynı üst kalite 1. sınıf suni deri kaplıdır. Koltukta da 1. sınıf melamin kaplı yonga levha kullanılmıştır.

Quzen Oturma Grubu İki Kişilik Koltuk Özellikleri; Koltuk kenarlarındave arka kısmında el işçiliği kapitone uygulanmıştır. 75 x 88 x 222 cm ölçülerinde koltuk oturum ve sırt yaslama kısmında masayla aynı üst kalite 1. sınıf suni deri kaplıdır. Koltukta da 1. sınıf melamin kaplı yonga levha kullanılmıştır.

Quzen Makam Koltuğu Özellikleri; Metal üzeri özel formlanmış döküm sünger, monoblok yapı, metal ya da ahşap kol-ayak seçeneği, baş yaslama yeri minderi, çift kollu kuyruklu tilt mekanizma sayesinde arkaya yatabilme yattışı yerde kilitlenme özelliği, class 4 amortisör sayesinde yüksekli ayarı ve kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilme özelliği. Masa takımıyla aynı kapitone desenli üst kalite 1. sınıf suni deri kaplı.

Quzen Toplantı Koltuğu Özellikleri; Metal üzeri özel fromlanmış döküm sünger, monoblok yapı, metal ya da ahşap kol-ayak seçeneği, çift kollu kuyruklu tilt mekanizma sayesinde arkaya yatabilme yattışı yerde kilitlenme özelliği, class 4 amortisör sayesinde yüksekli ayarı ve kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilme özelliği. Masa takımıyla aynı özel el işçiliği kapitoneli üst kalite 1. sınıf suni deri kaplı.

Quzen Misafir Koltuğu Özellikleri; Ahşap iskelet üzeri özel fromlanmış döküm sünger, monoblok yapı, metal ya da ahşap kol-ayak seçeneği, kendi ekseni etrafında döndürüldüğünde ilk konumuna geri dönme özelliği. Masa takımıyla aynı özel el işçiliği kapitoneli üst kalite 1. sınıf suni deri kaplı.

Quzen masa takımına, koltuklarına ve oturma gruplarına Ankara, Adana, Kayseri ve Antalya da ücretsiz nakliye ve montaj imkanıyla ulaşabilirsiniz.

Şubelerimize ulaşmak için lütfen burayı tıklayınız.

Bize Sorun

Soru ve görüşlerinizi bize yazın.

Gönder

Benzer Sayfalar

Trend Masa Takımı

Masa, Etajer, Dolap, Sehpa

Damla Masa Takımı

Masa Etajerli, Dolap, Sehpa

Rohan Masa Takımı

Masa, Etajer, Sehpa, Dolap

Smart Masa Takımı

Masa,Dolap,Etejer,Sehpa

Train Masa Takımı

Masa,Etejer,Dolap,Sehpa

Mimoza Masa Takımı

Masa Etajerli, Dolap, Sehpa

Black Masa Takımı

Masa,Etejer,Dolap,Sehpa

Nancy Masa Takımı

Masa,Etejer,Dolap,Sehpa

Selçuklu Masa Takımı

Masa Etajerli, Dolap, Sehpa

Newark Masa Takımı

Masa,Etejer,Dolap,Sehpa

Lukens Masa Takımı

Masa,Dolap,Etejer,Sehpa

Mercury Masa Takımı

Etejerli,Masa,Dolap,Keson,Sehpa

Mustang Masa Takımı

Masa Etajerli, Sehpa, Dolap

Hezen Masa Takımı

Masa, Dolap,Etejer, Sehpa

Çizgi Masa Takımı

Masa, Dolap, Sehpa

Origami Masa Takımı

Etejerli,Masa,Dolap,Sehpa

Kayra Masa Takımı

Masa,Etejer,Dolap,Sehpa

Bevel Masa Takımı

Masa,Etejer,Dolap,Sehpa

Pablo Masa Takımı

Masa,Etejer,Dolap,Sehpa

Napoli Masa Takımı

Masa, Etajeri, Sehpası, Dolap

Hemen Ara