Patella Lüx Makam Masa Takımı

Makam Serisi

Patella Lüx Masa Takımı; Etajerli Makam Masası, Sehpası ve Dolabıyla 3 parçdan oluşmaktadır.

 

 

Masa üst tablası özel olarak CNC kesim ile köşeleri oval olarak şekillendirilmiş masanın tablasının tüm kenarları 45 derece açılı paht kırılmış ve cilalı olarak mdf lam malzemeden üretilmiştir. Masanın, dolabın ve sehpanın ayakları alüminyum enjeksiyon döküm teknolojisiyle üretilmiştir. Masa takımının bütün metal aksamları elektrostatik toz boya ile özel fırınlarda yapılmıştır. Masanın ön perdesi etajer de bulunan kapaklar ve dolap kapakları mdf üzeri lake boyalıdır. Ayrıca masanın etajer kısmında yere alan gizli bölmeleri sayesinde yönetici odalarına değer katar. Masanın çekmeceleri ve dolap kapakları kendinden kulpludur. Etajer kısmında bulunan priz sistemi ile kablo kalabalığını ortadan kaldırır. Patella Lüx Masa Takımı iki farklı masa ölçüsü ve iki farklı dolap seçeneğiyle sunulmaktadır.

 

Patella Lüx yönetici masa takımı geniş ahşap ve boya renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Bu renkler aşağıda belirtilmiştir.

 

Patella Lüx masa takımını ofis ve bürolarınızda, makam masa takımı, yönetici masa takımı ve müdür masa takımı olacak şekilde satın alabilirsiniz.

 

Patella Lüx masa takımı ölçüleri

 

Masa ölçüsü  240*210*75 (h)

                        270*210*75 (h)

 

Alçak dolap ölçüsü 220*47*96 (h)

Yüksek dolap ölçüsü 220*50*120 (h)

 

Sehpa ölçüsü 75*75*45 (h)

 

Üstelik Patella Lüx masa takımını; takım ya da parça parça satın alabilirsiniz.

Patella Lüx masa takımına Ankara, Adana, Kayseri ve Antalya da ücretsiz nakliye ve montaj imkanıyla ulaşabilirsiniz.

 

Şubelerimize ulaşmak için lütfen burayı tıklayınız.

 

 

Bize Sorun

Soru ve görüşlerinizi bize yazın.

Gönder