Hakkımızda

2012 yılında kurulan firmamız, Antalya ve civarında hizmete başlayarak kısa zamanda sektörde güçlü bir yere sahip olmuştur. 2015 yılı sonunda Ofissa Anakara mağazası, 2016 yılı ortasında Ofissa Kayseri mağazası ve 2016 sonunda Ofissa Adana mağazası ile kısa sürede 4 ilde faaliyet sahasını genişletmiştir. 18 yıllık mobilya deneyimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, onlara çalışma hayatında verimi en yüksek seviyeye çıkaracak çözümler sunmaktayız.

GOLDSİT Sektöre 1993 yılında ofis koltukları üretimi ile başlayan GOLDSİT,üretimini tüm ofis mobilyası ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir hale getirerek,sektöründe lider konuma ulaşmıştır.Bir ofiste olması gereken ofis koltukları, ofis mobilyaları ve ofis oturma grupları imalatını kendi bünyesinde üretebilen firmamız,gelişen modern üretim teknikleri ve yeniliklerini her zaman takip ederek,müşteri ihtiyaçlarına göre Ar-Ge çalışmalarını yürütüp, doğaya saygılı üretim mantığıyla ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

GOLDSİT ofis mobilyaları 22000 m2'si kapalı olmak üzere,toplam 35000 m2 alana sahip üretim tesislerinde ham madeler hariç kullandığı tüm materyallerin tamamını kendi bünyesinde imal edebilmektedir. Maliyetlerimizde fiyat uygunluğuna yol açan bu avantajı, müşterilerine kaliteli ürünü,uygun fiyata satarak yansıtmaktayız.

Bize Sorun

Soru ve görüşlerinizi bize yazın.

Gönder

Benzer Sayfalar

Hemen Ara